Kierrätysmuovista valmistettu, tuuhea ja pitkävartinen KUNGS Max-is -lumiharja helpottaa autoilijan lumisia ja jäisiä aamuja. Max-is -lumiharjan avulla on kätevä harjata auto esiin lumen alta ja raaputtaa jää laseista. Lumiharjan reilun varren avulla ylettyy puhdistamaan isonkin auton helposti.
Max-isin vaihdettava jääraappa on käännettävä. Jääraapassa on yhteensä kuusi raaputuspintaa, kaksi joka reunalla. Raappaosassa on myös jäähampaat, joilla saa murskattua lujankin teräsjään sekä ura pyyhkijänsulkien puhdistamista varten.
Korkealaatuinen Max-is -lumiharja-jääraappayhdistelmä on suunniteltu suomalaisiin talviolosuhteisiin. Suomessa suunniteltu ja valmistettu Avainlipputuote.
Laadukkaat nailonharjakset, jotka eivät heti mene tukkoon lumesta. Jääskrabassa on kuusi käännettävää pintaa.
| Toim. lähetysvalmius | 1 työpäivä |
| Painotuotteet | Ei |
| Lukumäärä pakkausta kohti | 16 kpl |
| Pituus | 52 cm |
| Päästöt co² | 2.5375kg/Pakk |
Suosituimmat tuotteet tässä kategoriassa
Lumiharja jossa irroitettava jääraappa
Tuote nro: 575561 - 575562
Puinen lumiharja - jääraappa yhdistelmä
Tuote nro: 57555
Lumiharja - KUNGS MEGA-IS
Tuote nro: 575566